100 Dni do Bachanaliów

Do Bachanaliów Fantastycznych pozostało równe 100 dni!

Na tegorocznej edycji konwentu odbędzie się tak zwana Maszkarada, czyli bal przebierańców dla bestii wszelakich: mile widziane strzygi, dziwy, czarownice, bestie każdego gatunku!

Zachęcamy do przyjazdu z maskami, ale będzie też możliwość zrobienia sobie własnej, na miejscu podczas warsztatów.

Podczas balu jedna osoba wygra nagrodę za bycie najlepszą maszkarą (poza konkursem cosplay).

Nie zabraknie też zespołu, który, będzie Wam grać na żywo! Balowi będzie towarzyszyć jeszcze jedna, tajemnicza póki co, uroczystość, której szczegółami podzielimy się już wkrótce! Śledźcie naszą stronę uważnie i oczekujcie kolejnego newsa już w piątek!

 

P.S. Na obrazku widzicie zakładkę, którą możecie znaleźć na licznych imprezach w których uczestniczy nasz klub:)

Konkurs Cosplay!

Witajcie! Mamy nadzieję, że weekend upłynął Wam spokojnie i solidnie wypoczęliście! Bachanalia Fantastyczne zbliżają się wielkimi krokami, w najbliższym czasie ogłosimy Wam atrakcje tegorocznej edycji!

Przygotujcie się na emocjonujący konkurs cosplay, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody pieniężne. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:
Najlepszy cosplay (nagroda w wysokości 300 zł)
Najlepsza scenka solowa (nagroda w wysokości 200 zł)
Najlepsza scenka grupowa (nagroda w wysokości 500 zł)

Przed zgłoszeniem się do konkursu należy wypełnić formularz i wybrać interesujące Was kategorie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdu-_LCwdo7s5lrJk5w1MdZ62siRdsvq6HY8rYSM7dhMd2VuQ/viewform

Rejestracja rusza z dniem dzisiejszym, a zakończy się 30-go września! Więcej informacji już wkrótce na naszym fanpage oraz stronie internetowej: http://bachanalia.zgora.pl/