E-Sport na BF`18

Na tegorocznych Bachanaliach odbędzie się turniej e-sportowy CS:GO dzięki naszemu sponsorowi –iiyama Polska, oraz partnerowi Szczecin Gaming House 🤗

Format gry: Wingman (skrzydłowy). Drużyny składają się z 2 graczy, a mecz toczy się maksymalnie przez 16 rund wraz ze zmianą stron. Tryb Wingman zmusza do ścisłej współpracy ponieważ w trakcie rozgrywki możesz liczyć jedynie na swojego skrzydłowego dlatego też dobra komunikacja jest kluczem do sukcesu. Mapy są małe i posiadają tylko jedno miejsce na podłożenie bomby. Poprzez ograniczone pole poruszania się rozgrywka jest bardzo dynamiczna i dostarcza wiele emocji.

Do wygrania nagrody o łącznej wartości 3000 zł

Zgłoszenie na turniej odbywa się poprzez wpłacenie 30 zł od drużyny na konto ZKF AD Astra: Bank PKO BP Oddział w Zielonej Górze Rachunek nr 34 1020 5402 0000 0202 0113 8809. W tytule przelewu należy podać nazwę drużyny oraz dopisać „CS:GO”.

Zgłaszając się na turniej akceptujesz regulamin imprezy dostępny na stronie http://bachanalia.zgora.pl/ i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z regulaminem i w celach organizacji turnieju.